Haber

Ekrem İmamoğlu’ndan Kılıçdaroğlu ve Akşener açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Tek duygum 14 Mayıs’ta seçimi kazanacak kişilerden biri olmak. Bu sürecin en çalışkan askeri ben olacağım, göreceksiniz” dedi.

İBB Lideri İmamoğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimler ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adaylığı hakkında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İmamoğlu, Cuma günü GEZEL Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in, Salı günü ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Hatay’da incelemelerde bulunacağını söyledi.

İmamoğlu, “Sürecin olgunlaşmasında büyük katkısı olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Hatay ziyaretinde ağırlayacağız. Salı günü 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Hatay’da ağırlamayı planlıyoruz. ” söz konusu.

“EN ÇOK ÇALIŞAN NEFER OLACAĞIM”

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle ilgili konuşan Ekrem İmamoğlu, “Artık sahayı ve ülkeyi konuşacağız. İstanbul büyük bir merkez. Bunu sahada paylaşacağız. Mansur Yavaş Bey de ben de benim. arkadaşım Sayın Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı olması için Altı Sofra’ya.Süreci başlattık.Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı bir gelecek olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Görev tanımı, bu tür süreçlerle ilgili bir duygum yok. Tek duygum 14 Mayıs’ta seçimi kazanacak kişilerden biri olmak. Bu sürecin en çalışkan askeri ben olacağım, göreceksiniz.” Karargah, biz başkan adayımız çalışıyoruz. Geleceği onları koordine edecek şekilde tasarlıyoruz.”

Ekrem İmamoğlu, “Ne olursa olsun ayrılmadan, en doğru biçimde bütünleşerek yola devam sorunudur. Kılıçdaroğlu Bey ve Akşener Bey ile birlikte nasıl katkı sağlayabiliriz anlayışıyla bir orta noktaya geldik. lokomotif olmaları gerektiğine olan inanç. Kusursuz bir oluşumdu. Her şey çok keyifli olacak.”

KAYNAK: HABERTURK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu