Haber

Çin’in Songhuajiang Nehri’ndeki Muhteşem Don Manzarası

Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Harbin’deki Songhuajiang Nehri’nin bir bölümünde buz kütlelerinin üzerinde poz veren bir çocuk, 1 Şubat 2023. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

HARBİN, 2 Şubat (Xinhua) — Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletindeki Songhuajiang Nehri’nin donmuş bölümü, Harbin Kar ve Buz Dünyası’ndaki buz eserler için doğal buz kaynağı olarak biliniyor. Nehirdeki bazı dev buz küpleri tema parkında kullanılmak üzere kesildi ancak kullanılmadan bırakıldı. Şimdi ziyaretçiler bu görüntüyü ölümsüzleştirmek için buz kütlelerinin üzerinde poz veriyor.

Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Harbin’deki Songhuajiang Nehri’nin bir bölümünde buz kütleleri üzerinde poz veren bir turist, 1 Şubat 2023. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)
Hava fotoğrafı, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletindeki Harbin’in merkezindeki Harbin’deki Songhuajiang Nehri’nin bir bölümünde buz kütleleri üzerinde poz veren insanları gösteriyor, 1 Şubat 2023. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)
Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Songhuajiang Nehri’nin bir bölümünde görülen buz kütleleri, 1 Şubat 2023. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)
Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaleti, Harbin’in merkezindeki Songhuajiang Nehri’nin bir bölümünde buz kütlelerini izleyen insanlar, 1 Şubat 2023. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

haberterme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu